Látky maskáčové - "maskovací látky" - vzor "kamufláž"

Látka kamufláž - metráž   Vojenská látka - metráž

Látka s maskáčovým vzorem   Maskovací látka

Maskáčová látka, známá také jako kamuflážní látka, je textilní materiál navržený tak, aby se co nejlépe sladil s okolním prostředím a skryl tak nositele před pozorovatelem. Využívá se zejména v armádě, lovectví a při outdoorových aktivitách jako je třeba airsoft.
 
Maskáčová látka se skládá z různých vzorů a barev, které se podobají okolnímu prostředí, v němž bude nositel operovat. Například lesní maskáčová látka má různé odstíny zelené, hnědé a černé, zatímco maskáč pro poušť se skládá z odstínů písku a hnědé barvy.
 
Kromě vizuální kamufláže může být maskáčová látka také navržena tak, aby snížila odraz zvuků a vůní. Tím lze snížit riziko, že by nositel byl odhalen výskytem zvuku nebo zápachem.
 
Maskáčová látka může být vyrobena z různých materiálů, jako je bavlna, polyester nebo nylon. Může být také ošetřena pro zvýšení odolnosti proti vodě, plísním a slunečnímu záření. Některé typy maskáčové látky mohou být elastické, aby se dokonale přizpůsobily tělu nositele.
 
Vzhledem k tomu, že maskáčová látka slouží k utajení a skrytí, může se stát cílem kontroverzí, zejména v obdobích, kdy se používá k zakrytí identifikace a skrývání útočníků. Přesto je pro mnoho vojáků a loveckých nadšenců důležitým prostředkem pro bezpečnost a úspěšnost výkonu své práce.

Nyní v nabídce tyto "maskáčové" látky:

Upozornění:

Z důvodu zvýšení dopravného ze strany PPL, jsme byli nuceni zavést hranici 500,- Kč pro minimální nákup. Nákup v nižší hodnotě nelze v současné době provést. Děkujeme za pochopení.

Nové zboží

Bavlněná ochranná rouška

AKČNÍ CENA: 1 KČ / 1 KS

Časově omezená akce
(platí do vyprodání zásob)
 
 

Přihlášení zákazníka (nepovinné)

Ověřené recenze zákazníků

Z naší nabídky:
QR platba

qr platba