Jednobarevné povlečení


VÝPRODEJ JEDNOBAREVNÉHO POVLEČENÍ

Dovolujeme si Vám nabídnout jednobarevné ložní povlečení za výprodejové ceny. Pro ušití povlečení je normovaná spotřeba látky vyšší než 5 běžných metrů látky - nabízíme povlečení tedy za ceny výrazně nižší, než je cena samotného materiálu. Kalkulace: 5m běžné bavlněné látky po např. 66,- Kč za metr = 330,- Kč

  • velice kvalitní a jemná 100% bavlna
  • zapínaní na ZIP
  • český výrobek

 

Jednobarevné ložní povlečení

 

Jednobarevné ložní povlečení má několik výhod, které ho činí populární volbou při zařizování ložnic. Níže jsou uvedeny některé z hlavních výhod jednobarevného ložního povlečení:
 
Jednoduchost a čistota - Jednobarevné ložní povlečení poskytuje jednoduchý a čistý vzhled, který se hodí do různých typů ložnic. Může být snadno kombinováno s jinými doplňky, jako jsou deky, polštáře a závěsy, aniž by vznikaly nepřehledné vzory nebo barvy.
 
Variabilita - Díky jednoduchému designu lze snadno měnit vzhled ložnice. Stačí pouze vyměnit doplňky, jako jsou polštáře nebo deky, a ložnice se rázem promění.
 
Kvalita materiálu - Jednobarevné ložní povlečení často vyrábějí z kvalitních materiálů, jako je bavlna nebo satén, což zaručuje vysokou kvalitu a pohodlnost pro spánek.
 
Snadná údržba - Jednobarevné ložní povlečení je snadné udržovat, protože může být snadno prané a sušené bez obav o vysoké nároky na údržbu.
 
Univerzálnost - Díky tomu, že jednobarevné ložní povlečení nevytváří výrazné vzory nebo motivy, může být použito v různých dekoračních stylech a v různých prostředích. Navíc se hodí pro různé věkové skupiny a vkusy, což z něj činí univerzální volbu pro většinu lidí.
 
Celkově vzato, jednobarevné ložní povlečení je praktickou, pohodlnou a všestrannou volbou pro každou ložnici. Jeho jednoduchost a elegance poskytují čistý, moderní vzhled, který se hodí do různých typů interiérů.
  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

ilustrační foto

Povlečení - jednobarevné - světle žluté 140x200 cm

Akce

Jednobarevné ložní povlečení

245,00 Kč Cena:
ilustrační foto

Povlečení - jednobarevné - světle zelené 140x200 cm

Akce

Jednobarevné ložní povlečení

245,00 Kč Cena:
ilustrační foto

Povlečení - jednobarevné - světle modrozelené 140x200 cm

Akce

Jednobarevné ložní povlečení

245,00 Kč Cena:
Upozornění:

Z důvodu zvýšení dopravného ze strany PPL, jsme byli nuceni zavést hranici 500,- Kč pro minimální nákup. Nákup v nižší hodnotě nelze v současné době provést. Děkujeme za pochopení.

Nové zboží

Bavlněná ochranná rouška

AKČNÍ CENA: 1 KČ / 1 KS

Časově omezená akce
(platí do vyprodání zásob)
 
 

Přihlášení zákazníka (nepovinné)

Ověřené recenze zákazníků

Z naší nabídky:
QR platba

qr platba